haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

İş Dünyasından Şeniz Doğan’a Moral Veren Övgü Dolu Sözler

Habibe YOLCULAR - 12 Şubat 2019 - 16:47
facebook google
İş dünyasından Şeniz Doğan’a moral veren övgü dolu sözler
İş dünyasından Şeniz Doğan’a moral veren övgü dolu sözler - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

İş dünyasından Şeniz Doğan’a moral veren övgü dolu sözler

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Doğan, DENİB Yönetim Kurulu’nu ve Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. Her iki kurumun başındaki önemli isimler, Doğan ve ekibine moral veren övgü dolu sözler sarf etti.

ŞENİZ DOĞAN MEDYA EKİBİ

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, İlçe Başkanı Tolga Varlıker ile birlikte DENİB Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. Kendisinden bahseden Doğan, 12 yaşındayken babasının belediye başkanlığına aday olduğu dönemde broşür dağıtarak siyaset yapmaya başladığını söyledi, projelerinden bahsetti.

ŞENİZ HANIM’I TEBRİK EDİYORUM

Memişoğlu, "3 dönem belediye başkanlığı yapmış babasının çalışmasındaki zorlukları görmesine rağmen siyasete giren insan sayısı azdır. Şeniz Hanım, bu zorlukları görmesine rağmen aday olarak belediyeye talip oldu. Gençlerin siyasete girerek Ben varım demesi önemli. Şeniz Hanımı tebrik ediyorum. Böyle bir göreve talip olmak kolay bir iş değil" dedi.

Doğan, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi" ile S.S. 10. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Musa Çelikkolu ve yönetimini Denizli Esnaf Sarayında ziyaret etti.

CHP VE İYİ PARTİ KURMAYLARI DA DESTEK VERDİ

Şeniz Doğanı bu ziyaretinde eski dönem Denizli Belediye Başkanı Ali Marım, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Hakan Demirci ve partililer yalnız bırakmadı.

“GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞINA İNANIYORUZ”

Musa Çelikkol, Şeniz Doğanın adaylığını destekledi. "Siyasette genç ve kadın görmek bizleri mutlu ediyor. Belediye başkanı olmak zor bir görevdir” diyen Çelikkol, “Biz Şeniz Hanımın bu görevi layıkı ile yapacağına inanıyoruz. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum" dedi.

paylaş
  • facebook