dolar 7.6503
euro 8.9849
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

İtibar Cellatları İş Başında

Habibe YOLCULAR - 14 Şubat 2020 - 12:40
facebook google
İTİBAR CELLATLARI İŞ BAŞINDA
 İTİBAR CELLATLARI İŞ BAŞINDA     - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

İTİBAR CELLATLARI İŞ BAŞINDA

Çamlık Özel Eğitim Meslek Okuluyla ilgili bazı basın yayın organlarında çıkan haberler; kişi ve kurumları hedef alan yıpratma, hedef gösterme, kişileri yargısız infaz etme, gerçekliği araştırılmadan yapılmış yanlı ve yanlış bir haber olduğu aşikardır.

Toplumun haber alma özgürlüğünden ziyade, kişileri ve kurumları toplumun önüne atarak algı oluşturma gayesi taşıyan bu girişimlerin, ne ahlaki, ne vicdani nede insanı olarak kabul edilmesi mümkün değildir.

Okulda bulunan idareci ve öğretmenler, öğrenci ve veliler üzerinde olumsuz bir etki bırakan bu tür yanlı ve yanlış haberler eğitimi ve paydaşlarını da olumsuz etkilemektedir.Olayın soruşturma ve hukuki boyutu devam etmekte olup, toplumun yanlı ve yanlış olarak bilgilendirilmesi, kişiler ve kurumlar üzerinde hamaset güdülmesi, toplumsal bir algı oluşturulmaya çalışılması geri dönüşü olmayan ciddi sorunları beraberinde getirdiği gibi kişi ve kurumların itibarını da ciddi olarak zedelemektedir. Bu tür yargısız infaz niteliği taşıyan haberi yapan ve yaptıran kişileri şiddetle kınıyoruz.

Olaydan olumsuz etkilen idareci ve öğretmenlerimizi ziyaret ederek, desteğimizi belirttik.Bir Önceki “SEVGİ ELİ SİZİN ELİNİZDİR” Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook