dolar 6.1666
euro 6.7111
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

15 Temmuz Şehitleri Anıldı

Habibe YOLCULAR - 9 Ekim 2019 - 17:35
facebook google
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANILDI
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANILDI - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANILDI

Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen ve Valimiz Hasan Karahan’ın katıldığı etkinlikte, 15 Temmuz Şehitleri anıldı.

15 Temmuz Demokrası ve Milli Birlik Günü programına; Valimiz Hasan Karahan, 11. Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili P.Albay Cengiz Güven, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz,Vali Yardımcısı Mehmet Okur,Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz,İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, okul müdürleri, gaziler, davetliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Merkezefendi Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen ve saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende; okul öğrencisi Burak Coşkun Kuran-ı Kerim Tilaveti okudu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Tarih Öğretmeni Mehmet Elçin yaptı.

İlimizde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programının sürpriz konuğu darbe girişimine tepki göstererek, darbecileri durdurmak için Atatürk Havalimanı'nda bir tankın önüne yatan Metin Doğan oldu. Programa katılanlara o gün yaşadıklarını ve duygularını anlattı.Meslek Dersleri öğretmeni Zekeriya Karahan tarafından 15 Temmuz Şehitlerine yapılan dua ile devam eden programda, “Ey Oğul” isimli şiir okul öğretmeni Seyhan Güler tarafından seslendirildi.Programın sonunda Edebiyat Öğretmeni Ahmet Turan İzci tarafından yazılan ve yönetilen “Emanet” isimli tiyatro okul öğrencileri tarafından sergilendi.Bir Önceki MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NİN KİTAP GÜNLERİ DEVAM EDİYOR Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook