dolar 6.8741
euro 7.7564
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Siyaset

’24 Haziran Ülkemizin Geleceği İçin Bir Milad Olacaktır’

Serap ÇAKIR - 6 Haziran 2018 - 11:30
facebook google
'24 Haziran Ülkemizin Geleceği İçin Bir Milad Olacaktır'
'24 Haziran Ülkemizin Geleceği İçin Bir Milad Olacaktır' - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Uz, 'Bir başkadır benim memleketim'

Seçim çalışmalarında hız kesmeyen Milliyetçi Hareket Partisi’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Başkarcı ve Servergazi mahallelerinde vatandaşlar ile buluştu.

Akşam saatlerinde Başkarcı mahallesinde vatandaşlarla sohbet eden Uz, sağ-sol olaylarında hayatını kaybeden Ülkücü Cengiz Şen’in babası Hüseyin Şen’i evinde ziyaret etti. Hayatını kaybeden Cengiz Şen ve diğer dava kardeşlerini unutmayacaklarının belirten Uz, “Varolsun ülkücü şehidim. Onlar bu vatan için karşılık beklemeksizin şahadet şerbetini içen Koçyiğitlerdir. Bizler onların neslini devam ettirmeye çalışan ülkücü insanlarız” dedi.

Daha sonra Servergazi Çay Bahçesine geçen Genç Milletvekili Adayı, vatandaşların kendilerine yakınlığı ve ilgisinden dolayı teşekkür ederek, “İnsanlar bu ülkenin geleceğinin MHP'de olduğunu anlamıştır. Bizlere gelen destekler bunu belli etmiştir. 24 haziran ülkemizin geleceği için bir milad olacaktır” açıklamalarında bulundu.

"BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM"

Denizli için yapacaklarını da anlatan Mehmet Uz, "Ben bu şehre sevdalıyım. Bu şehirde yaşayanlar benim öz ailemdir. Hepsinin derdini çözeceğim ve herkes tarafından parmakla gösterilecek bir Denizli için uğraşacağım. Çünkü bir başkadır benim memleketim" dedi.Bir Önceki BAKLAN’DA DÜZENSİZ ALAN KALMAYACAK Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook