haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Bu Kavga Denizli’de Oldu

Mehmet BARUNDUK - 8 Kasım 2018 - 20:00
facebook google
BU KAVGA DENİZLİ’DE OLDU
BU KAVGA DENİZLİ’DE OLDU - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Bu kavga Denizli’de oldu. Aracın camı tut buz.

Denizli’de dün akşam meydana gelen ilginç olayda belediye otobüs şoförü ile özel araç şoförü arasında çıkan yol kavgasında otobüs şoförü yerinden fırlayıp tartıştığı aracın camını tekmeyle kırdı.

Edinilen bilgiye göre olay Denizli'de, Bursa Caddesi üzerinde gerçekleşti. Bursa caddesinden Ulus Caddesine ilerleyen üniversite öğrencisi K.K’ye ait özel otomobil ile arkasından gelen 20 numaralı belediye otobüsünün şoförü arasında yol verme yüzünden tartışma başladı. Ulus ışıklarına gelindiğinde iki araçta yan yana durdu. Tartışmanın dozu hakaret ve küfürleşmeye gitti. Bu sırada belediye otobüs şoförü yerinden kalkıp merdivenden yandaki aracın camına uçarak tekme attı. Gelen darbeyle aracın camı parçalandı.

Pamukkale Üniversitesi’nde 4. Sınıf öğrencisi olan K.K olayın şaşkınlığını üzerinden atamadığını belirtti. K.K, “Belediye otobüs şoförü ile aramızda sözlü tartışma çıktı. Bu tartışma küfürleşmeye kadar vardı. Ne olursa olsun belediye otobüs şoförlüğü yapan birinin yerinden kalkıp uçarak arabamın camını ve aynasını kırmasını kabullenemedim. Kırılan cam parçaları kafama yüzüme geldi, saçımın içi cam parçalarıyla doldu. Elimde ve yüzümde küçük sıyrıklar meydana geldi. Emniyete gidip şikayetçi oldum.” dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

KAYNAK: haberdenizli.com

paylaş
  • facebook