haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Siyaset

Cirit, “Mehmet Uz Partimizin Neferidir”

Mehmet BARUNDUK - 25 Mayıs 2018 - 16:54
facebook google
Cirit, “Mehmet UZ partimizin neferidir”
Cirit, “Mehmet UZ partimizin neferidir” - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

MHP’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, partisinin Pamukkale İlçe teşkilatıyla bir araya geldi

MHP Milletvekili adayı Mehmet Uz, MHP Pamukkale ilçe teşkilatını ağırladı. Burada konuşan MHP İlçe Başkanı İsmail Cirit, “MHP bu ülkenin çimentosudur. İçinde MHP’nin olmadığı hiçbir yapı tutmaz” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, MHP Pamukkale İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit yemeğin sonunda yaptığı konuşmada, önemli vurgular yaparak sözlerine başladı. Mehmet Uz’un partiye emek veren isimlerden biri olduğunu kaydeden Cirit, “Gerek Denizlispor, gerek iş dünyası ve vatandaşlarımız Milletvekili Adayımız Mehmet Uz’u yakından tanımaktadır. Kendisi davası, ülkesi ve Denizli için verilen hiçbir görevden kaçmamış,  layığı ile yerine getirmeye çalışmıştır. Bu dönem de partimizin bir neferi olarak aday olmuş yine cansiperane çalışmaya devam etmektedir” dedi.

“MHP’NİN İÇİNDE OLMADIĞI HİÇBİR YAPI TUTMAZ”

“Partimiz, Saha çalışmalarına en erken başlayan partidir” diyen Cirit, “Bu da bizim teşkilatlar olarak seçimlere ne kadar hazır olduğumuzun bir göstergesidir. Pazaryeri, esnaf ve ilçe gezilerimiz tüm hızı ile devam etmektedir. Seçim çalışmamız esnasında MHP’nin vatanı ve milletinin yanında duruşundan dolayı övgü dolu sözler almaktayız. Bu da bizlerin yolunun doğru olduğunu gösteriyor. Toplumun her kesimi ile kucaklaşıyoruz. MHP bu ülkenin çimentosudur. İçinde MHP’nin olmadığı hiçbir yapı tutmaz. Teşkilatlarımız, milletvekili adaylarımız ile biz, ülkemizin birliği dirliği ve geleceğinin inşa edildiği bu seçimde gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

“BERABER BAŞARACAĞIZ”

MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz da gecede kısa bir konuşma yaparak, teşkilat üyelerine canla başla çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Uz, “Bizler hep birlikte bu yolda birbirimize inandık. İnanmışları davalarından döndürmek zordur. Hep birlikte başaracağız” dedi.

Cirit, “Mehmet UZ partimizin neferidir” - OBJEKTİF DENİZLİ HABER
paylaş
  • facebook