dolar 5.7678
euro 6.3949
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Denizli’de İsyan Ettiren Hırsızlık

Mehmet BARUNDUK - 22 Temmuz 2019 - 17:47
facebook google
DENİZLİ’DE İSYAN ETTİREN HIRSIZLIK
DENİZLİ’DE İSYAN ETTİREN HIRSIZLIK - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Denizli’de isyan ettiren hırsızlık. İki genç kıza çok şaşıracaksınız.

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Akçeşme Mahallesi 2608 sokakta yaşanan hırsızlık olayı bu kadar da olmaz dedirtti. Vatandaşları isyan ettiren hırsızlık olayını iki genç kızın at arabasıyla gerçekleştirmesi de hayretler içinden bıraktırırken halı yakıma fabrikasının yetkilisi isyan bayrağını çekti. Edinilen bilgilere göre Akçeşme Mahallesi’nde 3 katlı halı yakıma işyerinin önüne gelen at arabalı 2 genç kız, çevreyi kontrol ettikten sonra halı yıkama firmasının bahçe kapısını açarak içeriye girerek hırsızlık gerçekleştiriyorlar. Halı Yıkama firmasının yetkilisi Bilal K., kamera görüntülerini izlediklerinde büyük şok yaşadıklarını belirterek, “Söyleyecek söz bulamıyorum. 2 genç kız hiçbir şeye aldırmadan işyerinin dış kapısını açıp içeriye giriyorlar. Maddi değeri çok olmaya bilir ama ellerine ne geçiriyorlarsa çalıyorlar. Hatta ablamın evininde önündeki tencerelere kadar ellerine geçeni çalıyorlar. Araştırdığımızda, hırsızlık yapan bu 2 genç kızı herkesin tanıdığını öğrendik. Denizli’de birçok kişinin izni olmadan malını çalıp, hurda niyetine götürüp satmışlar. Edindiğimiz bilgilere göre Sevindik, Sümer, Kayıhan Mahallelerin de çok sık görünüyorlar. Genç kızlarda olsa bulunup cezalandırılmasını istiyoruz” dediler.

SOSYAL MEDYADAN VİDEOYU PAYLAŞTI

İşyerinin dış kapısını açarak bahçede buldukları her şeyi at arabasına yükleyerek çalan 2 genç kızın güvenlik kamera kayıtlarını sosyal medya da paylaşan Bilal K., “Bu kişileri gören olursa haber etmeleri rica olunur” diye sordu. Sosyal medyada paylaşımın altına yüzlerce yorum yapılırken birçok sosyal medya kullanıcısı, “Bunların yeri yurdu belli. Polis dahil herkes bunları tanıyor. Sevindik Araba Pazarı’nın yanındaki Hurdacılar Sitesi’nin arkasında kalıyorlar. Topladıkları her şeyi hurdacılara satıyorlar” dediler.

TANIMAYAN YOK

Denizli’de başta inşaatlar olmak üzere birçok ev ve işyerinin önünde buldukları değerli ve değersiz her şeyi at arabalarına yükleyerek götüren genç kızların birçok kişi tarafından tanınıyor. Denizli’de birçok kişinin canını yakan atlı arabalı hırsızların sosyal medyada güvenlik kamerası görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından, “Benim de canımı yaktılar. Bizim mahallen sık sık geçiyorlar. Bunlarla kavga ettiğinde suçlu bile çıkıyorsun. Bunlar birçok kez şikayet edildi ve yakalandı. Ama yine de çalmaya devam ediyorlar. Denizli’de mağdur etmedikleri kimse kalmamış. Yetkililerin bu konuya çare bulmasını istiyoruz” diyen sosyal medya kullanıcıları, “Bunlar bizim meşhur hırsızlar” dediler.Bir Önceki DENİZLİ'NİN GELECEĞİNE BİRLİKTE YÖN VERİYORUZ Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook