haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Merkezefendi’de Tüm Camiler Yeniden İlaçlanıyor

Habibe YOLCULAR - 21 Mayıs 2020 - 15:31
facebook google
MERKEZEFENDİ’DE TÜM CAMİLER YENİDEN İLAÇLANIYOR
MERKEZEFENDİ’DE  TÜM CAMİLER  YENİDEN İLAÇLANIYOR - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

MERKEZEFENDİ’DE TÜM CAMİLER YENİDEN İLAÇLANIYOR

Merkezefendi Belediyesi, Covid-19 önlemleri kapsamında uzun süredir kapalı durumda bulunan ve 29 Mayıs Cuma günü “Cuma Namazı” ile birlikte ibatede açılacak olan cami ile mescitlerde yeniden ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen seferberliği başlattı.

Merkezefendi Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içinde bulunan 170 cami ve mescidin 29 Mayıs’a kadar ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarını tamamlayacak.  Merkezefendi Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, salgının başlaması ile birlikte ilçe sınırları içinde bulunan kamu kurumları, eğitim kurumları, eczaneler, yine cami ve mescitler ile birlikte berber, kuaför ve güzellik salonlarını ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları yapmıştı.

TÜM TEDBİRLERİ ALDIK

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 29 Mayıs’ta tekrar ibadete açılacak cami ve mescitlerin yeniden ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarını başladıklarını belirtti. Başkan Doğan, “Merkezefedi Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı kullanılarak ilçe sınırlarında bulunan cami ve mescitlerde ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen faaliyetlerine aralıksız devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın temiz ve hijyenik koşullarda ibadet etmesi için tüm tedbirleri almış durumdayız. Camilerimizi baştan aşağı ilaçlayıp dezenfekte ediyoruz” dediBir Önceki PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN ŞOFÖR ESNAFINA DESTEK Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook