haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Siyaset

Şirinköy’de Bozkurt Mehmet Sesleri

Mehmet BARUNDUK - 7 Haziran 2018 - 16:12
facebook google
ŞİRİNKÖY'DE BOZKURT MEHMET SESLERİ
ŞİRİNKÖY'DE BOZKURT MEHMET SESLERİ - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

MHP’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz’un son durağı Şirinköy Mahallesi oldu.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ara vermeden Denizli’nin her noktasına ulaşmayı hedefleyen Mehmet Uz’un son adresi Şirinköy Mahallesi oldu. Büyük bir destekle karşılanan Uz, Şirinköy’den en fazla oyu alarak birinci parti olacaklarını söyledi.

Şirinköy Mahallesi’nde Meydan Kıraathanesi, Halıköy Cami Meydanı ve Demler Mahallesi meydanında yüzlerce vatandaş ile buluştu. Vatandaşlarla sohbet ederek Cumhur İttifakını anlatan genç Milletvekili Adayı Uz, “Konu makam değil memleket. Biz bu şehrin sevdalısıyız. Gönül verdiğimiz Denizlimizin refahı için var gücümüz ile çalışacağız” açıklamalarında bulundu.

“TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ”

Ülkenin terör sorununa çözüm olacaklarını belirten Uz, “PKK terör örgütüne destek veren bir şahsa özgürlük isteyenler, ülkenin şerefli komutanın apoletlerini sökeceklerini söylüyorlar. Bu ülkede terör sempatizanlarını destekleyip şerefli komutanlarımıza dil uzatan namertlere inat terörün kökünü kazıyacağız” dedi.

Şirinköy halkına gösterdikleri ilgi ve verdikleri destek sözü için teşekkür ederek minnetini sunan genç Milletvekili Adayı 'Bozkurt Mehmet' sloganlarıyla uğurlandı.paylaş
  • facebook