dolar 5.7763
euro 6.3604
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Vali Hasan Karahan Güney İlçesini Ziyaret Etti

Mehmet BARUNDUK - 10 Temmuz 2019 - 16:16
facebook google
VALİ HASAN KARAHAN GÜNEY İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
VALİ HASAN KARAHAN GÜNEY İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Vali Hasan Karahan Güney İlçesini Ziyaret Etti

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney ilçemize gitti.

İlk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam V. Pınar Uz, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali, Kaymakam V. Uz’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

İlçe Entegre Hastanesine geçen Vali Hasan Karahan poliklinik, laboratuvar ve acil bölümlerinde incelemelerde bulunarak Başhekim Hüseyin Turan’dan Hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Güney ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Vali Hasan Karahan Hayırsever iş adamı Yasin Tokat tarafından ağabeyi Fevzi Tokat adına yaptırılan ve yapı devam eden Fevzi Tokat Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Güney ilçe ziyareti kapsamında daha sonra Güney Belediyesine geçen Vali Hasan Karahan burada Güney İlçe Belediye Başkanı Halil Ayhan ve belediye personeli tarafından karşılandı. Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ziyarette Vali de belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi.Bir Önceki BAŞKAN ATLI KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook