17 Ağustos 2022 Çarşamba
Gündem

HAYDİ BAHAR ŞENLİĞİNE

Haydi Bahar Şenliğine

Mehmet BARUNDUK
19 Mayıs 2022 - 21:05
haber resim

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Denizli 20 Güncel Grubu ve Kültür Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen Bahar Şenliği bu Pazar günü Çamlık Mesireliği piknik alanına gerçekleşecek. Bir çok sanatçının konser vereceği Bahar Şenliği için tüm hazırlıklar tamamlandı. Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Denizli 20 Güncel Yaşam Gurubu Yöneticisi Ahmet Kavcar, Bahar Şenliğine herkesin davetli olduğunu belirterek, “Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin katkı verdiği Bahar Şenliğini bu Pazar günü gerçekleştireceğiz. Saat 14.00’te başlayacak olan Bahar Şenliği için bütün hazırlıkları tamamladık. Gelen davetlilerimize güzel bir gün yaşatmak istiyoruz” dedi.

PANDEMİ NEDENİYLE HEPİMİZ ÇOK ZOR GÜNLER YAŞADIK

Coronavirüs nedeniyle dünyanın uzun süredir çok zor günler geçirdiğini ve insanların zor bir süreçten geçtiğini kaydeden Başkan Ahmet Kavcar, “Pandemi nedeniyle insanlar adeta 2 yıldır esareti yaşıyor. Evlere kapandık. Alışageldiğimiz yaşam şeklimiz tamamen değişti. Nihayet virüs bitiyor. Bahar Şenliği ile yaşama, hayata merhaba diyeceğiz. Bu özel ve önemli günde bizlere desteklerini esirgemeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ederiz” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirdikleri bu organizasyonda, gelen bütün konuklara ikramlarının olduğunu kaydeden Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür Ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Denizli 20 Güncel Yaşam Gurubu Yöneticisi Ahmet Kavcar, 3 sanatçının sahne alacağını ifade ederek, “2 yıl gibi bir aradan sonra dostlarımızla, sevdiklerimizle günlümüzce eğleneceğiz. Bahar Şenliği ile yeni hayata, bahara merhaba diyeceğiz. Bugüne kadar zorda, darda olan vatandaşlarımızın yanında olduk. Bugünde neşelendirelim. Mutlu edelim istiyoruz. Herkes bahar şenliğine davetlidir” dedi.  

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler