20 Ekim 2020 Salı
Gündem

VALİ ATİK VE BAŞKAN ZOLAN KENDİLERİNİ TEHLİKEYE ATTILAR

Vali Atik Ve Başkan Zolan Kendilerini Tehlikeye Attılar

Mehmet BARUNDUK
5 Eylül 2020 - 12:33
haber resim

Koronavirüs denetimi yaparak vatandaşları uyarmak ve korumak için İstasyon Caddesi’ni gezen Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kendilerini tehlikeye attılar. İçişleri Bakanlığı tarafından 81 bir ilde uygulanan yeni tip koronavirüs denetimleri kapsamında İstasyon Caddesi’ndeki işyerlerini ve cadde de dolaşan vatandaşlarla sosyal mesafe çerçevesinde konuşan Vali Atik ve Başkan Zolan, vatandaşları uyarıda bulunarak dikkatli olmalarını, sosyal mesafeye dikkat etmelerini, maske takmalarını ve hijyen konusunda uyarı da bulundular.

BİRÇOK SİYASETÇİ KORONAVİRÜSE YAKALANDI

 Vatandaşların sağlığı ve güvenliği için geçmiş dönemlerde olduğu gibi kapsamlı yeni tip koronavirüs denetimlerine katılan Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, her ne kadar yakın temas kurmasalar da, birçok vatandaşta yüz yüze görüşme yaptılar. Vali Atik ve Başkan Zolan’ı karşılarında gören birçok vatandaş hem sevgi gösterisinde bulunmak hemde bulmuşken dertlerini, sorunlarını, isteklerini anlatmak belirtmek amacıyla 2 mülki yetkili ile ayaküstü uzun süre konuştular. Vali Atik ve Başkan Zolan, maske takmayan çok az sayıdaki kişiyi, maske takmaları konusunda uyarırken bazı vatandaşlara da maske hediye ettiler.

DENETİM YAPTILAR HAYIRLİ İŞLER DEDİLER

Korona virüsün Türkiye ve Denizli’de hızla arttığı bugünlerde birçok işyerini ziyaret eden ve “Hayırlı İşler” dileyen Vali Ali Fuat Atik ile Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşları bilgilendirmek, halkın yasaklara uyup uymadığını denetlemek için çıktıkları bu yolda yüzlerce kişiyle görüşerek kendilerini de tehlikeye attılar. Korona virüs tehlikesinin herkeste ve her yerde olma ihtimaline karşı vatandaşlarla sosyal mesafe çerçevesinde uzun görüşmeler yapan Vali Atik ve Başkan Zolan, görev ve sorumluluklarını yerine getirirken herkesin de aynı duyarlılığı göstermesini istediler.

VALİ ATİK VE BAŞKAN ZOLAN KENDİLERİNİ TEHLİKEYE ATTILAR
En İlgi Çeken Haberler