dolar 6.8741
euro 7.7564
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Siyaset

‘80 Milyonun Vekili Denizli’nin Hizmete Açılan Kapısı Olacağız’

Serap ÇAKIR - 31 Mayıs 2018 - 17:56
facebook google
‘80 MİLYONUN VEKİLİ DENİZLİ’NİN HİZMETE AÇILAN KAPISI OLACAĞIZ’
‘80 MİLYONUN VEKİLİ DENİZLİ’NİN HİZMETE AÇILAN KAPISI OLACAĞIZ’ - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

24 Haziran Milletvekilliği Genel seçimleri kapsamında çalışmalarına Tavas ve Kızılcabölük’te devam eden Mhp Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz ,”Bu memleketin yaşlısı annemiz, genci evladımız, emekçisi kardeşimizdir” dedi.

7den 70e herkese hitap eden Uz, belli bir yaş sınırı belirlemenin doğru olmadığını savunarak “Bu ülkenin genci de bizim yaşlısı da bizim. Kadını da erkeği de bizim. Biz sadece bir gurup üzerinden sınıflandırmıyoruz. Biz hür yaşayan her topluma hitap ediyoruz. Erkeğe yönelik bir girişim olsa bu kadını dışlamak olur aynı şekilde kadına yönelik bir girişim yapsak bu erkeklere karşı bir cephe oluşturur. O yüzden insan, nesne veya gurup ayrımı yapmadan çalışmalarımızı yürüteceğiz. Biz 80 milyonun vekili Denizli’nin ise hizmete açılan kapısı olacağız” açıklamalarında bulundu.

"TAVASIN KÜLTÜREL DEĞERLERİNİ TANITACAĞIZ"

Tavasın kültürel değerlerini tanıtacağını da belirten Uz,"Tavasın kendine has meşhurlaşmış değerleri var. Zeybek, baklava ve dokuma anlamında kaliteli ürünleri mevcut. Bunları ulusal anlamda tanıtmakta bu memleketin öz evladı olarak bize düşecektir. Biz bu kültürü yaygınlaştırmak adına var gücümüz ile mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandı.Bir Önceki DENİZLİ’NİN O İLÇESİNDE SEL FELAKETİ YAŞANDI Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook