haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Siyaset

‘Gelecek Nesil Bizim İçin Önemli’

Serap ÇAKIR - 31 Mayıs 2018 - 09:50
facebook google
‘Gelecek Nesil Bizim İçin Önemli’
‘Gelecek Nesil Bizim İçin Önemli’ - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Seçim çalışmaları nedeniyle ilçe ziyaretlerini sürdüren Genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Çardak ve Bozkurt’ta halkla buluştu

Yoğun ilgi ile karşılaşan Uz, ‘Genç, yaşlı demeden herkesin desteğini almak bizleri motive eden en başlıca husustur’ dedi.

İlçe ziyaretleri kapsamında Çardak ve Bozkurt’a ziyaret gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Uz, yoğun ilgiden memnun kaldıklarını belirtti. Genç, yaşlı demeden herkesle sohbet eden Uz, ‘Gittiğim her yerde gerek Denizlispor’dan gerekse deve güreşleri organizasyonlarından beni tanıyor ve Denizli için yaptıklarımı biliyorlar. Vatandaşlarımızın bizlere bu yüzen büyük ilgisi var. Bu sebeplerden bana büyük destekleri var. Biz bu desteği arkamıza alarak güçlü bir şekilde bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

 “VATANDAŞLAR CUMHUR İTTİFAKINDAN MEMNUN”

Vatandaşların Cumhur İttifakının politikalarından oldukça memnun olduğuna değinen Uz,” Halk Liderimize güveniyor. Konunun makam olmadığını memleket için olduğunu biliyorlar ve bize aktarıyorlar. Halk sorunlarına çözüm olarak “Cumhur İttifakını ve MHP’yi görüyor” dedi.

“GELECEK NESİL BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Gençlere önem vereceğini de aktaran Mehmet Uz,” Gelecek nesil bizim için çok önemli. Gençlerde bizlerle birlikte olduklarını belirtiyorlar. Halkım beni layık görürse meclise bir gurup genç ile gitmek istiyorum” dedi.Bir Önceki Denizli'de Korkutan Deprem Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook