1 Ekim 2022 Cumartesi
Gündem

YUKATEL’DEN PAMUKKALE SAĞIRLAR SPOR KULÜBÜ’NE DESTEK

Yukatel’den Pamukkale Sağırlar Spor Kulübü’ne Destek

Mehmet BARUNDUK
21 Eylül 2022 - 11:05
haber resim

Yukatel, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu’nda bir çok branşta Denizli’yi temsil eden Pamukkale Sağırlar Spor Kulübü ile yeni sezonda isim hakkı için sponsorluk anlaşması imzaladı.

Yukatel ile 1 yıllık isim sponsorluğu anlaşması yaptıklarını belirten Yukatel Pamukkale Sağırlar Spor Kulüp Başkanı Muhammet Ali Yılmaz yaptığı açıklamada;

Pamukkale Sağırlar Spor Kulübü olarak bugüne kadar Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonunun faaliyet takviminde yer alan birçok branşta ilimizi temsil etmenin yanı sıra, ferdi ve takım branşlarında çıktığımız bu yolda birçok Türkiye Şampiyonu ve Milli Sporcu yetiştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Göreve geldiğimiz günden bu yana yeni iş birlikler üzerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uluslararası iş dünyasında faaliyetlerini sürdüren Yukatel ile yaklaşık bir yıllık isim sponsorluğu anlaşması imzaladık. Kulübümüz 31.12.2023 tarihine kadar ‘’Yukatel Pamukkale Sağırlar Spor Kulübü’’ olarak anılacaktır. Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yusuf Karataş ve ekibine katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler