dolar 7.2722
euro 8.5581
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Denizli’de Ulaşımı Durduran İlçe Sayısı 8’E Çıktı

Habibe YOLCULAR - 2 Nisan 2020 - 12:46
facebook google
DENİZLİ’DE ULAŞIMI DURDURAN İLÇE SAYISI 8’E ÇIKTI
  DENİZLİ’DE  ULAŞIMI DURDURAN İLÇE SAYISI  8’E ÇIKTI - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

DENİZLİ’DE ULAŞIMI DURDURAN İLÇE SAYISI 8’E ÇIKTI

Denizli'de korona virüsle mücadele kapsamında il merkezi ile toplu ulaşımı kesen ilçelere yenileri daha eklendi. Kooperatier, seferlerini ikinci bir emre kadar durdurma kararı aldı.

Denizli'de toplu ulaşımın yasaklandığı ilçelere bir yenisi daha eklendi. Acıpayam, Tavas, Kale, Beyağaç, Çameli, Çardak ve Bozkurt'un ardından 8.ilçe Honaz oldu. Serinhisar da ise Yatağan Mahallesi Kooperatif seferlerini durdurdu. Türkiye'de şimdiye kadar 214 can alan korona virüsle mücadele kapsamında toplu ulaşımda önlemler alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda Denizli'de ilçelerden il merkezine yolcu taşımacılığı yapan rmalar seferlerine ara vermeye devam ediyor.

ACIPAYAM ÖNCÜLÜK ETTİ

ilk etapta Acıpayam'da başlayan seferleri durdurma kararına bu ilçenin ardından Tavas,Beyağaç ve Çameli de dahil oldu.

2 İLÇEDE DAHA DURDU

Bu iki ilçenin ardından 1 Nisan itibariyle seferlerine ara veren ilçelere 2 yenisi eklendi. Önce Bozkurt ardından da Çardak seferlerine ara verme kararı aldı.

YATAĞAN'A DA ULAŞIM KESİLDİ

Tüm bu ilçelerin yanında bir de mahalle arabası seferlerine ara verdi. Serinhisar'ın Yatağan Mahallesinde faaliyet gösteren taşıma Kooperati de seferlerini 1 Nisan itibariyle

8.İLÇE HONAZ OLDU

Acıpayam, Tavas, Beyağaç, Kale, Çameli, Çardak ve Bozkurt'un ardından toplu ulaşımın yasaklandığı sekizinci ilçe Honaz oldu. İlçede 6 Nisan'dan itibaren toplu ulaşım araçları seferlerini durduracak.

BABADAĞ’DA SAAT DEĞİŞİKLİĞİ

Babadağ’dan kalkış; Babadağ Koop saatleri geçici olarak sabah 09.00 öğlen 13.00 ikindi 17.00 olarak sınırlandırdı. Denizli’den kalkış ise 11.00, 15.00 ve 19.00 olarak düzenlendi.Bir Önceki DENİZLİ’DE CESET BULUNDU! Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook