30 Haziran 2022 Perşembe
Gündem

DENİZLİ’DE DEFNEDİLDİ!

Önce Oğlunu Sonra Kendini Öldürdü Denizli’de Defnedildi!

Mehmet BARUNDUK
22 Haziran 2022 - 17:55
haber resim

Önce oğlunu öldürdü  sonra intihar etti ardından Denizli’nin Kale ilçesinde defnedildi. Aydın'ın Karacasu ilçesinde iddiaya göre bir şahıs tartıştığı oğlunu öldürdükten sonra intihar etti.

Aydın'ın Karacasu ilçesinde iddiaya göre bir şahıs tartıştığı oğlunu öldürdükten sonra intihar etti.Olay, Esençay Mahallesi Yukarı Esençay mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 50 yaşındaki Ümit Çaka isimli şahıs 20 yaşındaki oğlu Orhan Çaka ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Tartışma esnasında iddiaya göre psikolojik tedavi gören Ümit Çaka, tüfekle oğlu Orhan Çaka'ya ateş ederek öldürdü. Ardından tüfeği kendi yönelten baba Çaka intihar etti. Silah seslerini duyarak bölgeye gelen vatandaşlar baba ve oğlunun cansız bedeni ile karşılaştı. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirilmesi üzerine bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi.

DENİZLİ’DE DEFNEDİLDİ

20 yaşındaki oğlunu öldürdükten sonra intihar eden Ümit Çaka, bugün Denizli’nin Kale ilçesi Gölbaşı mahallesinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler