dolar 6.7929
euro 7.3787
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Seçim Güvenliği Ve Şubat Ayı Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Habibe YOLCULAR - 6 Şubat 2019 - 11:14
facebook google
Seçim Güvenliği ve Şubat Ayı Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı
 Seçim Güvenliği ve Şubat Ayı Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Yerel seçimleri ile ilgili Seçim Güvenliği Toplantısı Vali Hasan Karahan başkanlığında gerçekleştirildi

Valilik Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Valimiz Hasan Karahan, Vali Yardımcıları Ali Cergibozan, Hakkı Ünal, Turan Atlamaz ve Celalettin Cantürk, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ile Kurum İl Müdürleri katıldı.

Toplantıda; 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerin Denizli il genelinde huzur ve güven içerisinde yapılması amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Alper Özkan tarafından “Oy Verme Günü Alınacak Emniyet Tedbirleri” konulu sunum yapıldı.

Toplantıda konuşan Valimiz Hasan Karahan; “Bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerin de ilimize yakışır hoşgörü ve olgunluk içerisinde, vatandaşımızın hür iradesinin sandığa yansıyacağı huzurlu bir ortamda gerçekleşeceğine inanıyorum. " dedi.

Konuşmanın ardından seçimler öncesinde, sırasında ve sonrasında alınacak güvenlik tedbirleri ve yapılması gereken çalışmalar görüşülerek karara bağlandı. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından 2019 Yılı Mahalli İdareler Seçim Güvenliği Toplantısı sona erdi.

2019 Yılı Mahalli İdareler Seçim Güvenliği Toplantısının ardından İlçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak Valimiz Hasan Karahan başkanlığında yapılan Kaymakamlar Toplantısına geçildi.

Toplantıda; Kaymakamlar ve yatırımcı Kurumların İl Müdürleri, İlimiz merkez ve ilçelerimizde gerçekleşen yatırımların son durumları hakkında bilgiler verdi.

İlçelerde yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi alan Valimiz Hasan Karahan, kamu yatırımlarının takip edilerek geciktirilmeden öngörülen zamanda tamamlanması talimatını verdi.paylaş
  • facebook