haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinin Şampiyon Öğrencileri Ödüllendirildi

Habibe YOLCULAR - 14 Şubat 2020 - 12:45
facebook google
Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Şampiyon Öğrencileri Ödüllendirildi
 Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Şampiyon Öğrencileri Ödüllendirildi     - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Şampiyon Öğrencileri Ödüllendirildi

2019-2020 eğitim öğretim yılında ulusal ve uluslararası yarışmalar ile spor müsabakalarında başarı göstererek dereceye giren Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin şampiyon öğrencileri Valimiz Hasan Karahan’ın katıldığı tören ile ödüllendirildi.

Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen törene; Valimiz Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamı Abdurrahman Karamanlıoğlu, öğretmen, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Tören sonunda; 2019-2020 öğretim yılı itibariyle uluslararası yemek yarışmalarında;  4 Birincilik (Altın), 12 İkincilik (Gümüş), 13 Üçüncülük (Bronz) madalyası kazanan öğrenciler, yine Uluslararası  House Keeping Olimpiyatlarında ( Kat Hizmetleri Yarışması)  ekip olarak  10 altın madalya,  birincilik kupası ve  ikincilik kupası kazanan öğrenciler ile                                    2019-2020 eğitim-öğretim yılında sportif müsabakalara katılarak  il genelinde 9 altın 2 gümüş ve 5 bronz madalya  almaya hak kazanan 21 öğrenciye ödülleri Valimiz Hasan Karahan tarafından verildi.

Valimiz Hasan Karahan dereceye giren öğrencileri tebrik ederek; başarılarının devamını diledi.

Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 25 derslik, 2 mutfak, 2 servis atölyesi, 36 odalı uygulama oteli ve 67 personeliyle eğitim-öğretim alanında hizmet vermektedir. 2019-2020 eğitim-öğretim yılı itibariyle 389 erkek 134 kız olmak üzere toplam 523 öğrenci öğrenim görmektedir.Bir Önceki İTİBAR CELLATLARI İŞ BAŞINDA Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook