dolar 6.7796
euro 7.6897
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Başkan Özbaş İtfaiye Erleriyle İftar Yaptı

Habibe YOLCULAR - 15 Mayıs 2019 - 17:48
facebook google
BAŞKAN ÖZBAŞ İTFAİYE ERLERİYLE İFTAR YAPTI
BAŞKAN ÖZBAŞ İTFAİYE ERLERİYLE İFTAR YAPTI - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

BAŞKAN ÖZBAŞ İTFAİYE ERLERİYLE İFTAR YAPTI

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, vatandaşların can ve mal güvenliği için özveriyle mücadele eden itfaiye ekiplerini unutmadı. Başkan Özbaş, iftarını bir yanda itfaiye araçlarının, diğer yanda itfaiyeci koruyucu giysilerin yer aldığı sofrada Sarayköy İtfaiye Grup Amirliği’nde görevli ekip ile açtı.

11 ayın sultanı ramazan ayının başlamasıyla birlikte her gün Sarayköylü bir ailenin iftar sofrasına konuk olan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerinin başında olan itfaiye ekibini unutmadı.

İftar sofrası olası bir tehlikeye karşı görev yerlerinde hazır beklemesi gereken itfaiye ekiplerinin departman kısmına hazırlandı. Bir yanda itfaiye araçlarının, diğer yanda itfaiyeci koruyucu giysilerin yer aldığı sofrada ezanın okunmasıyla birlikte Başkan Özbaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mestan Özkan ve itfaiye ekipleri oruçlarını açtı.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Sarayköy İtfaiye Grup Amirliği’nde görev yapan kardeşlerimizin gönül sofralarına konuk olduk. Hemşehrilerimizin can ve mal güvenliği için özveriyle mücadele eden kardeşlerimizle bir arada olmak, oruçlarımızı hep birlikte açmak bizler için büyük mutluluk kaynağı oldu. Rabbim görevlerinde kolaylıklar versin, ayaklarına taş değirmesin” dedi.Bir Önceki EMNİYET MÜDÜRÜ DEMİR, BAŞKAN DOĞAN’I ZİYARET ETTİ Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook