13 Mayıs 2021 Perşembe
Gündem

BAYKENT TEKSTİL’DEN AÇIKLAMA GELDİ

Baykent Tekstil’den Açıklama Geldi

Habibe YOLCULAR
14 Temmuz 2020 - 16:59
haber resim

Baykent Tekstil, Basında Çıkan Haberlere Açıklık Getirdi “Üretimimiz Devam Ediyor” Denizli’de 26 yıldır hizmet veren Baykent Tekstil, iflas ettiği yönündeki haberlere açıklık getirdi. Sosyal medyada ve basında çıkan haberleri üzüntüyle karşılaştıklarını belirten açıklamada üretimin devam ettiğini söyledi.

Baykent Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. iflas ettiği yönündeki haberler doğrultusunda açıklama yaptı. Baykent Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baykent, aşağıdaki açıklamayı yaptı:

  “13.07.2020 tarihinde sosyal medyada ve basında çıkan haberler bizi üzmüştür. Ana şirket olan BAYKENT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firmamız, heryıl olduğu gibi %20 oranla yurtiçi ve yurtdışı satışları artarak devam etmektedir. Bütün dünyanın sarsıldığı Pandemi döneminde bile çalışmaya ve istihdam yaratmaya devam ettik ve devam edeceğiz. Şuan 20 ülkeye ihracatımız devam etmektedir. Baykent Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ,Ev tekstili dalında üretimini iyileştirme projesine sadık kalarak devam etmekte ve Yurtiçi –Yurtdışı satışlarını artırarak sürdürmektedir. Sosyal Medya ve Basında çıkan haberlerin eksikliği sebebiyle,bu açıklamanın şirketimiz tarafından yapılması zaruri olmuştur.”

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler