dolar 6.8741
euro 7.7564
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Siyaset

’Bizim Obamız Denizli’

Serap ÇAKIR - 30 Mayıs 2018 - 09:13
facebook google
'Bizim Obamız Denizli'
'Bizim Obamız Denizli' - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Denizli Yörükler Derneğini ziyaret eden MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz yörük olmaktan gurur duyduğunu söyledi

“YÖRÜKLER TÜRKLÜĞÜN SEMBOLÜDÜR”

Yörüklerin her zaman Türklük adına bir sembol olduğunu söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz,” Neslimiz her zaman gerçekleştirdiği göçlerinde obalar kurmuş ve bu obaların temsilcileri obayı geliştirmek adına çözümler üretmiştir. Bizim Obamızda Denizli’dir. Biz bu obanın temsilcisi olaraktan çözümler üreteceğiz ”şeklinde konuştu.

“YÖRÜK OLARAK HER ZAMAN DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Denizli Yörükler Derneğinin çalışmalarını başarılı bulduğunu söyleyen Uz,” Yaşar Celal Ceylan başkanlığında Denizlimizde çok güzel faaliyetlere imza atılıyor. Bizde bir yörük olarak onlara maddi ve manevi desteklerimizi her zaman sürdürüyoruz. Bu konuda tüm yörük kardeşlerime de Denizli obamızdaki çalışmaları neticesinde teşekkür ediyorum”dedi.

“MEHMET UZ İÇİMİZDEN BİRİ”

Mehmet Uz’un içlerinden birisi olarak bu yola çıkmasından duyduğu memnuniyeti belirten Denizli Yörükler Derneği Başkanı Yaşar Celal Ceylan ,” İçimizden birisi Mehmet kardeşimiz böyle bir yola çıktı. Vatanımız, milletimiz için hayırlısı ne ise o olsun. Bu sene Yörüklerin il beyi Mehmet Uz kardeşimizdi bizlere verdiği destek için teşekkürlerimizi tüm yönetim kurulumuz adına kendisine iletiyorum şeklinde konuştu” dedi.

'Bizim Obamız Denizli' - OBJEKTİF DENİZLİ HABER


Bir Önceki BURASI VENEDİK DEĞİL DENİZLİ’NİN İLÇESİ Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook