dolar 7.2901
euro 8.6223
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Bozkurt Belediyesi Bu Bayram Da İşçilerini Unutmadı

Habibe YOLCULAR - 30 Temmuz 2020 - 17:09
facebook google
BOZKURT BELEDİYESİ BU BAYRAM DA İŞÇİLERİNİ UNUTMADI
BOZKURT BELEDİYESİ  BU BAYRAM DA İŞÇİLERİNİ UNUTMADI - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

BOZKURT BELEDİYESİ BU BAYRAM DA İŞÇİLERİNİ UNUTMADI

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, belediye personelleriyle bayramlaşırken işçilere bir de müjde verdi.

Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar, belediyelerin hizmetlerine de etki ediyor ve belediyeleri de borç batağına sürüklüyor. Ancak üreten ve ürettiğiyle kazanan belediyeler, kendilerine alternatif gelir kapıları sağlamaktalar.

Üreten belediyecilik anlayışının en iyi örneklerinden biri olan Bozkurt Belediyesi, kendi gelir kaynakları sayesinde hem hizmetlerini arttırıyor hem de personellerinin maaş ve ikramiye ödemelerinde en ufak bir sıkıntı yaşamadan yoluna devam ediyor.

Her bayram belediye işçilerinin ikramiyesini en büyük önceliği tutan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, “Belediye olarak bizim görevimiz, kendimizi zor koşullara hazırlamak ve çalışanlarımızın haklarını kendilerine teslim etmektir. Cumhuriyet Halk Partili bir belediye olarak, her zaman işçilerimizin haklarını ön planda tutmaya çalışıyoruz. Üreten bir belediye olarak elde ettiğimiz gelirle işçilerimizin bayram ikramiyelerini asla aksatmıyoruz. Gerek 1 MW’lık güneş enerji tesisimizden, gerek mobilya malzemeleri üretip sattığımız iş atölyemizden elde ettiğimiz katma değerle bayram zamanları işçilerimizin yanında oluyoruz.

Belediye olarak bütçemiz belli. Önümüze sunulanı olduğu gibi kabullenip üzülmektense, çalışıyor, üretiyor, gelir sağlıyor ve bunu personelimizle paylaşıyoruz. Bayram ikramiyesi onların en temek hakkıdır. Onlar ilçemizin görünmeyen kahramanlarıdır. Tüm işçilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor ve iyi bayramlar diliyorum” dedi.paylaş
  • facebook