dolar 7.2901
euro 8.6223
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Denizli Chp’de Şok Gelişme

Mehmet BARUNDUK - 30 Temmuz 2020 - 17:46
facebook google
DENİZLİ CHP’DE ŞOK GELİŞME
DENİZLİ CHP’DE ŞOK GELİŞME - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

DENİZLİ CHP’DE ŞOK GELİŞME

CHP’de şok gelişme. Eski Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, kesin ihraç istemiyle CHP İl Disiplin Kurulu’na sevk edildi. Partide böyle bir sürecin başlatılmasını beklemediğini belirten Varlıker, İl Disiplin Kurulu üyelerinin adaletli bir karar vereceğine inançlı olduğunu söyledi.

CHP’de beklenmedik bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz dönem Merkezefendi İlçe Başkanlığı görevini yürüten, Merkezefedi Belediyesi’nin CHP tarafından kazanılması sürecinde etkin çalışmaları ile dikkat çeken Tolga Varlıker, kesin ihraç istemiyle İl Disiplin Kurulu’na sevk edildi. Varlıker’in ihraç isteminin Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum tarafından istendiği, dilekçenin İl Disiplin Kurulu’na sevk edildiği öğrenildi.

ADİL BİR KARAR BEKLİYORUM

Eski Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, disiplin kuruluna sevkiyle ilgili yaptığı açıklamada “Önce Merkezefendi İlçe Başkanlığı dilekçesi ile sonrasında da Denizli İl Başkanlığı tarafından ‘kesin ihraç’ talebi ile İl Disiplin Kurulu’na sevk edildim. Savunmamı yapacağım. Cumhuriyet Halk Partisi’nde hukuk, hak ve adalet şiarıyla işler. Çok değerli İl Disiplin Kurulu da hukuka dayalı hakkaniyetli kararını verecektir. Saygım sonsuzdur” dedi.Bir Önceki SEVİNÇLERİ PAYLAŞACAĞIZ, HÜZÜNLERİ HAFİFLETECEĞİZ! Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook