dolar 6.8741
euro 7.7564
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Denizli Halkı Dikkat

Habibe YOLCULAR - 6 Haziran 2020 - 16:17
facebook google
DENİZLİ HALKI DİKKAT
DENİZLİ HALKI  DİKKAT - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Denizli Dikkat. Emniyet Müdüründen Polislere Kesin Talimat!

Koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde Denizli’nin arter bölgelerinde yoğunluk yaşanması Denizli emniyetini harekete geçirdi.

Sürekli halkın arasında yer alan Denizli Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, virüs tehdidinin tekrar baş göstermemesi için ‘Maskesiz gezenlere gerekli işlemler yapılsın’ talimatı verdi.
Normalleşme sürecinin başlamasıyla vatandaşların yoğun bir şekilde Dekikliçınar ve Bayramyeri bölgesinde yoğunluklar oluşturması Denizli Emniyetini adeta teyakkuza geçirdi. Tüm ekiplere talimat veren Denizli Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, yaptığı anonsla ,halkın yoğun şekilde Delikliçınar ve Bayramyeri Meydanı’nın yoğun bir şekilde kullandığını belirterek, Denizli’de vaka sayısının yeniden yükselmemesi için ekiplerin bölgelerinde çok dikkatli olması gerektiğini söyledi. Ekiplerin özellikle maske takmayanlara yönelik gerekli cezai işlemin uygulanması gerektiğini ifade ederek, tüm ekiplere talimat verdi.

MASKE TAKMAMANIN CEZASI NE KADAR?

Maske takmamanın cezası 3.150 TL olarak biliniyor. Maskesiz sokağa çıkma yasağı olan illerin birinde maske kurulana uymadığınız takdirde 3.150 TL cezaya maruz kalabilirsiniz

Kaynak: denizlikenthaber.comBir Önceki “ÇİFTÇİYE DESTEK YERİNE KÖSTEK OLUNUYOR” Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook