dolar 6.8741
euro 7.7564
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Denizli’de Fırtına Kopacak

Habibe YOLCULAR - 27 Şubat 2020 - 12:34
facebook google
DENİZLİ’DE FIRTINA KOPACAK
DENİZLİ’DE FIRTINA KOPACAK  - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Denizli’de Fırtına Kopacak . Bugün İçin Saat Verildi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Denizli için sarı alarm verdi. Denizli'de etkili olacak olan fırtınaya karşı dikkatli olunması gerektiği konusunda uyarılarda bulunuldu.

Meteoroloji Denizli için sarı alarm verdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan açıklamada, "Fırtına nedeniyle meydana gelebilecek çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmesi ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir." denildi.

Meteoroloji'nin geçtiği son dakika açıklaması şöyle: "Yarın güney ve güneybatı yönlerinden esecek olan rüzgarın; öğle saatlerinden itibaren Marmara’nın batısı ve Kuzey Ege kıyılarında fırtına(60-75 km/saat), Perşembe günü Marmara, Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun batısı ile Karadeniz’in iç ve yüksek kesimlerinde kuvvetli fırtına (70-100 km/saat) şeklinde esmesi beklendiğinden meydana gelebilecek çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmesi ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir”

AFAD'TAN UYARI!

Denizli'de 27 Şubat 2020 (Perşembe) kuvvetli rüzgar ögle saatlerinden Cuma günü saat (03:00)'e kadar 60-75km/saatte esmesi beklendiginden meydana gelebilecek çatı uçması, ağac ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmesi gibi dikkatli ve tedbirli olunmasi gerekmekte olduğu belirtildi.

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ'NDEN UYARI!

Meteroloji işleri genel müdürlüğünden alınan bilgi ve uyarılara göre Denizli'de rüzgarın Perşembe günü(27 Şubat 2020 12.00 TSI) öğle saatlerinden Cuma günü (28 Şubat 2020 03:00 TSI) ilk saatlere kadar güneybatı (lodos) yönlerden kuvvetli fırtına (70-100 km/sa) şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Vatandaşlarımızın ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi, soba ve doğalgaz zehirlenmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmalarını istendi.Bir Önceki BÜYÜKŞEHİR BARIŞ MANÇO’YU UNUTMADI Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook