SON DAKİKA
DENİZLİ’DE PANİK
dolar 6.7796
euro 7.6897
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Denizli’de Kayıp Bulundu

Habibe YOLCULAR - 13 Nisan 2019 - 10:17
facebook google
DENİZLİ’DE KAYIP BULUNDU
DENİZLİ’DE KAYIP BULUNDU - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Denizli’de Kayıp Bulundu

Denizli’de 4. gün önce annesi ile tartıştıktan sonra eve dönmeyen 17 yaşındaki Rabia Kalyon’dan sevindirici haber geldi. Anne Neslihan Başaran kızını bulmak için gösterdiği çaba sonuç verdi ancak anne kızının bulunmasının ardından buruk sevinç yaşadı.

.Pamukkale ilçesi, Fatih Mahallesi’nde annesi ile birlikte kalan Rabia Kalyon (17) 4 gün önce annesi ile tartıştıktan sonra evden çıktı. Çarşamba günü akşam saatlerinde evden ayrılan genç kız bir daha geri dönmedi. 10. Sınıf öğrencisi genç kızın annesi Neslihan Başaran, tüm aramalarına rağmen kızını bulamayınca polise kayıp ihbarında bulundu. Bu arada anne Başaran kendi imkanları ile kızını aramaya devam etti. Yaptırdığı el ilanlarını sokaklara, direklere ve işyerlerinin camlarına yapıştırarak bulmaya çalıştı.

SEVİNDİRİCİ HABER DÜN AKŞAM GELDİ

Çarşamba günü evden ayrılarak bir daha geri dönmeyen Rabia Kalyon, dün akşam saatlerinde bulundu. Kızının bulunduğu haberi ile polis karakoluna giden anne Neslihan Başaran buruk bir sevinç yaşadı. 3 gündür arkadaşının yanında kaldığı ortaya çıkan Rabia annesi ile görüşmek istemedi. Genç kız ifadesi alındıktan sonra eve dönmek istemeyen Rabia yurda yerleştirildi. Kızının bulunması ile rahat bir nefes alan anne Başaran, kızının kendisi ile görüşmek istememesi ve yurda yerleştirilmesinden dolayı buruk sevinç yaşadı

Kaynak: Denizli20haberBir Önceki 10 GÖZALTI 5 TUTUKLAMA Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook