dolar 5.8758
euro 6.5387
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Denizli’nin 400 Bin Lirasına Yazık Oldu

Mehmet BARUNDUK - 11 Temmuz 2019 - 21:20
facebook google
DENİZLİ’NİN 400 BİN LİRASINA YAZIK OLDU
DENİZLİ’NİN 400 BİN LİRASINA YAZIK OLDU - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Denizli’nin 400 bin lirasına yazık oldu

Denizli’nin 400 bin lirasına yazık oldu. İlçe halkına hizmet vermek için kurulan tesis harabeye döndü. Tam 400 bin liraya mal olan tesise yazık oldu. Çivril Belediyesi tarafından iki yıl önce yaklaşık 400 bin lira harcanarak yapılan içinde restoran, kafeterya ve düğün salonu bulunan tesis, harabeye döndü. İşletmecisinin boşalttığı tesislerde demirbaşların bazılarının ardiyeye kaldırıldığı görüldü.

Çivril Belediyesi tarafından Çal Orman Bölge Şefliğinden kullanım hakkı alınan ve 400 Bin lira harcanarak düğün salonu, restoran ve kafeterya yapılan İğdir Çamlığı bakımsızlıktan harabeye döndü. Yıllık 10 Bin 100 lira bedelle kiraya verilen işyerinin geçen aylarda işletmecisi tarafından boşaltıldığı ve bazı demirbaşların ardiyeye kaldırıldığı belirtildi.

Restoranın içinde bulunan yemek takımları işle ankastre ve dolapların akıbetlerinin belli olmadığı tesislerde, bazı koltuk ve elektronik eşyaların da kaybolduğu iddia edildi. Tesislerde zeminde kullanılan yaklaşık 4000 metrekare sentetik halının ise çamlık alana çıkan bazı kişiler tarafından parçalanarak kesilip götürüldüğü iddia edildi.Bir Önceki KAKLIK’TA YÜREKLER AĞZA GELDİ Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook