dolar 6.8283
euro 7.5974
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Denizli’nin İyilik Melekleri

Mehmet BARUNDUK - 22 Mayıs 2020 - 12:12
facebook google
DENİZLİ’NİN İYİLİK MELEKLERİ
DENİZLİ’NİN İYİLİK MELEKLERİ - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

DENİZLİ’NİN İYİLİK MELEKLERİ

Denizli’nin en aktif sosyal medya gruplarının başında gelen Denizli 20 Güncel Yaşam Grubu, Ramazan ayında garibanların dertlerine derman oldular. 100 koli Ramazan paketi dağıtan grup, depremde zarar gören Acıpayam’a giderek Şeker Bayramı öncesi çocukları sevindirdiler. Denizli ile özdeşleşen ve Denizli’nin yararına olan faaliyetleriyle takdirleri toplayan sosyal medya grubu Denizli 20 Güncel Yaşam Grubu, kurulduğu günden bu yana ihtiyaç sahiplerinin yanında yer almaya devam ediyor. Evlenmek isteyenlerin ailesi olan grup, durumu iyi olmayan bir çok ailenin de ev eşyalarını alarak ihtiyaç sahiplerine yuva kurdu.

SOSYAL MEDYA GRUBU DERNEKLEŞTİ

Sosyal medya grubu çalışmalarını bir adım daha ileriye götürerek Denizli’de dernekleşerek faaliyetlerini dernek bünyesi altında sürdürdü. Denizli 20 Güncel Yaşam Grubu Kuruyucusu Ahmet Kavcar, imkanları doğrultusunda ihtiyacı olan herkesin yanında olmaya çalıştıklarını belirterek, “Sosyal medya grubu olarak kurulduğumuz günden bu yana Denizli için çalışmaya, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyoruz. Kimsesi olmayan ve evlenmek isteyen birçok gencimizin yuva kurmasına yardımcı olduk. Ailesi olduk, düğünlerini yaptık. Durumu yerinde olmayan ve ev eşyasına ihtiyaç duyan birçok ailenin yuvasını kurmaya çalıştık. Bu faaliyetlerimizi daha sağlıklı ortamda oluşturmak için dernekleştik. Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni kurduk. Bundan sonra Denizli’ye derneğimiz çatısı altında hizmet vermeye başladık” dedi.

RAMAZAN AYINDA GARİBANIN YANINDA OLDULAR

Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Ramazan ayında topladığı 1000’lerce koli gıda yardımını ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. Denizli ve ilçelerde tespit ettikleri ihtiyaç sahiplerinin kapılarını tek tek çalan Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür ve Yardımlaşma Derneği yöneticileri ve üyeleri, hazırladıkları gıda kolilerini ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar götürerek teslim ettiler. Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Kavcar, Ramazan ayının barış, huzur, yardımlaşma ayı olduğunu belirterek, “Biz dernek olarak elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalıştık. Derneğimize katkı yapan ve ihtiyaç sahiplerini sevindiren bütün üyelerimize ve destekçilerimize  teşekkür ediyoruz” dedi.

ÇOCUKLARI DA SEVİNDİRDİLER

Meydana gelen depremle büyük zarar gören Acıpayam İlçesi’ne daha önce de giden ve ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunan Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi ve üyeleri bu kez de çocukları sevindirmek için ilçeye gitti. Acıpayam Kırca Mahallesi’ne giderek Şeker Bayramı öncesi çocukları sevindiren Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ayakkabı, tişört, pantolon, futbol topu, kapriden oluşan paketleri çocuklarla dağıttılar. Denizli 20 Güncel Yaşam Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Kavcar, “Ramazan Bayramı öncesi çocukları sevindirmenin, yüzlerini güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.Bir Önceki ŞİDDETLİ YAĞIŞ GELİYOR! Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook