haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Spor

Denizlispor Altyapısında Yetişen 3 Oyuncu Profesyonel Oldu

Mehmet BARUNDUK - 25 Haziran 2018 - 17:04
facebook google
Denizlispor Altyapısında Yetişen 3 Oyuncu Profesyonel Oldu
Denizlispor Altyapısında Yetişen 3 Oyuncu Profesyonel Oldu - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Denizlispor Altyapısında Yetişen 3 Oyuncu Profesyonel Oldu.

Geçtiğimiz sezonlarda Denizlispor’un altyapı takımlarında başarılı sezonlar geçiren genç oyuncular Mustafa Teke, Asım Aksungur ve Ali Eren Yalçın kendilerini profesyonel yapan sözleşmeye imza attılar.

Denizlispor Haluk Ulusoy tesislerine gelerek profesyonel sözleşmeye imza atan 1999 doğumlu stoper Mustafa Teke, 2000 doğumlu orta saha Asım Aksungur ve 2001 doğumlu kaleci Ali Eren Yalçın kamp programının başlamasıyla birlikte A takımla beraber çalışmalara başlayacak.

İmzaların atılmasının ardından açıklama yapan Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Necip İrdem,“Genç oyuncularımızı özenle takip ettik ve kendilerinin profesyonel olması için girişimlerimizi başlattık. Kulübümüzün en önemli kaynağı olan altyapıdaki çocuklarımızın başarılarını görüyor ve onlara hak ettikleri değeri veriyoruz. Bu kardeşlerimiz önümüzdeki sezonlarda inşallah forma şansı bularak kulübümüze faydalı olacaklardır. Kendilerine teşekkür ediyor, hepsine başarılar diliyorum” dedi.Bir Önceki İŞTE DÜNYA ÜZERİNDEKİ MADDE BAĞIMLI SAYISI Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook