dolar 7.2901
euro 8.6223
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Meteoroloji’den Denizli’ye Uyarı

Mehmet BARUNDUK - 30 Temmuz 2020 - 17:49
facebook google
METEOROLOJİ’DEN DENİZLİ’YE UYARI
METEOROLOJİ’DEN DENİZLİ’YE UYARI - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

METEOROLOJİ’DEN DENİZLİ’YE UYARI

Denizli Kurban Bayramı’nı da sıcakların etkisinde geçirecek. Bayramın ilk iki günü sıcaklar kavuracak, 3 ve 4. gün az da olsa düşüş yaşanacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre Kurban Bayramı sürecinde Denizli sıcakların etkisinde olacak. Özellikle bayramın ilk iki günü kavurucu sıcakların etkili olması beklenirken, cuma günü 41, cumartesi günü ise 40 derecelik sıcağın etkili olması bekleniyor.

3 VE 4. GÜN NEFES ALACAĞIZ

 Bayramın 3. ve 4. günleri ise sıcaklıklarda az da olsa düşüş bekleniyor. Bayramın 3. günü olan 2 Ağustos Pazar günü hava sıcaklığının 37 dereceye gerilemesi bekleniy

Hava sıcaklığındaki düşüş, bayramın son günü olan 3 Ağustos Pazartesi günü de devam edecek. Pazartesi günü beklenen en yüksek hava sıcaklığı 36 derece olacak.

SICAK ÇARPMASINA DİKKAT!

 Uzmanlar, özellikle bayramın ilk günü kurbanlık telaşına girecek olan vatandaşların aşırı sıcaklara karşı kendilerini korumaları istendi. Özellikle öğle saatlerinde açık alanda bulunulmaması tavsiye edilirken, güneş çarpması durumlarında sağlık kuruluşlarına başvurulması istendi.Bir Önceki DENİZLİ CHP’DE ŞOK GELİŞME Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook