dolar 6.8741
euro 7.7564
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Siirt İlçe Belediye Başkanları Vali Ali Fuat Atik’i Ziyaret Etti

Habibe YOLCULAR - 29 Haziran 2020 - 17:10
facebook google
SİİRT İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI VALİ ALİ FUAT ATİK’İ ZİYARET ETTİ
SİİRT İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI VALİ ALİ FUAT ATİK’İ ZİYARET ETTİ - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

SİİRT İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI VALİ ALİ FUAT ATİK’İ ZİYARET ETTİ

Vali Ali Fuat Atik geçtiğimiz aylarda Denizli Büyükşehir Belediyesi ile kardeşlik köprülerinin temeli atılan Siirt’ten gelen Belediye Başkanları ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan’ı Makamında ziyaret etti. Ziyarette, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Siirt’in Tillo, Şirvan, Pervari ilçesi ve Pervari’ye bağlı Beğendik Beldesi arasında kardeş belediye projesi kapsamında toplantı gerçekleştirildi.

Daha sonra Siirt’ten gelen heyet Vali Ali Fuat Atik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarete; Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Beğendik Belde Başkanı Gürgün Özdemir katıldı.

Vali Ali Fuat Atik; kadim medeniyetimizin bizlere emaneti kültürel ve tarihi değerlerimizi yaşatmak için gönül köprüleri kurulduğunu. Denizli Büyükşehir Belediyemiz ile Siirt’in Tillo, Şirvan, Pervari İlçesi ve Pervari’ye bağlı Beğendik Beldesi arasında kardeş belediye olmaları için ilk adımın atıldığını belirtti.Bir Önceki DENİZLİ’DE DOĞALGAZ PATLADI Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook