dolar 6.8751
euro 7.8072
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Şimdi Bu Vicdansızlarane Demeli..!

Habibe YOLCULAR - 10 Kasım 2019 - 11:26
facebook google
ŞİMDİ BU VİCDANSIZLARANE DEMELİ..!
ŞİMDİ BU VİCDANSIZLARANE DEMELİ..! - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

DENİZLİ’DE ŞAFAK OPERASYONU

Denizli’de sözde hastalara yardım amaçlı kurulan derneği zehir merkezine çevirdiler. Vicdanları sızlamayan ahlaksızlar, polis tarafından şafak operasyonu ile enselendiler. Para kazanmak adına, insanların hayatını karartan vicdansızlar ölümle pençeleşen kanser hastalarının sırtından bu kez insanları zehirlemeye kalktılar. Denizli Emniyet Müdürlüğü’nden, vicdan yoksunu kişilerin çirkin yüzünü ortaya çıkaran operasyonla ilgili yapılan açıklama şu şekilde, “Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından alının talimatlar ile Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince ilimiz merkezinde Kanserle Mücadele Derneği olarak görünen bir işyeri içerisinde uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen şahıslar suçüstü yakalanarak satışa hazır 82 paket halinde 69 gram eroin maddesi ele geçirilmiş olayla ilgili iki (2) kişi tutuklanmıştı.

Gerçekleştirilen o operasyondan sonra soruşturmayı derinleştiren Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri işyeri ve şüphelilerle bağlantılı olan şahısları ve adresleri tespit ederek takibe alındı. Yaklaşık 3 (üç) ay boyunca narkotik ekiplerinin titizlikle yürüttüğü çalışmalarda sözde dernek görünümlü işyerleri üzerinden zehir ticareti yapan uyuşturucu şebekesinin faaliyetleri deşifre edildi. Zehir tacirlerinden uyuşturucu madde temin eden 12 kişi yakalandı. Haklarında Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak suçundan yasal işlem yapıldı.

 İlimiz merkezi ve İzmir ilinde belirlenen adreslere Özel Harekat timlerinin desteğiyle gerçekleştirileneş zamanlı operasyonda, adreslerde yapılan aramalarda 15 gram eroin, 2 gram metamfetamin ve suboxone hap ele geçirildi. Narkotik ekipleri tarafından daha önce yakalanan İ.M. isimli şüpheli şahsın halen cezaevinde bulunduğu anlaşılırken, R.Ş., A.D., T.K., O.G., I.P, B.D, İ.M . isimli 7 şüpheli ise gözaltına alındı. Adli mercilere sevk edilen 7 şüpheliden 6’sı tutuklandı.

ŞİMDİ BU VİCDANSIZLARANE DEMELİ..! - OBJEKTİF DENİZLİ HABER


Bir Önceki DENİZLİLİ GENÇ TOPRAĞA VERİLDİ Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook