haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Turkuaz Otomotiv’den Memura İndirim Anlaşması

Mehmet BARUNDUK - 9 Eylül 2019 - 16:51
facebook google
TURKUAZ OTOMOTİV’DEN MEMURA İNDİRİM ANLAŞMASI
TURKUAZ OTOMOTİV’DEN MEMURA İNDİRİM ANLAŞMASI - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

TURKUAZ OTOMOTİV’DEN MEMURA İNDİRİM ANLAŞMASI

Turkuaz Otomotiv ve Denizli Memur-Sen arasında gerçekleştirilen protokol anlaşması ile artık Memur-Sen üyeleri Turkuaz Otomotiv’de daha uygun fiyata araçlarının bakımını yaptırabilecek.

Turkuaz Plazada gerçekleşen görüşmede Turkuaz Otomotiv Genel Müdürü Yavuz Selim Yaşar ve Memur-Sen Denizli İl Temsilcisi Feyzullah Öselmiş bir araya geldi. Turkuaz Otomotiv ve Denizli Memur-Sen arasında imzalanan anlaşma ile memurlara işçilik ve yedek parçada indirim yapılacak.

Denizli Turkuaz Otomotiv ve Denizli Memur-Sen arasında gerçekleştirilen anlaşmaya göre, Memur-Sen sendikasına üye memurların yetkili servisi olduğu markalarda araçlarında yaptıracak bakımlarda yedek parçada %10, işçilikte %15 indirim sağlandı. 2002 yılında Hyundai markası ile otomotiv dünyasında yer alan Turkuaz Otomotiv; Honda, Skoda ve Peugeot markalarını da servis yetkili bayisi olarak bünyesinde barındırmakta.

Memur-Sen üyeleri sahip oldukları diğer Renault, Volkswagen, Ford, Opel, Citroen, Fiat, Nissan gibi araçların da Turkuaz Özel Servis’te %40 a varan indirimli bakımları yaptırabilecekler.

TURKUAZ OTOMOTİV’DEN MEMURA İNDİRİM ANLAŞMASI - OBJEKTİF DENİZLİ HABER


Bir Önceki GÖKHAN’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook