dolar 6.7796
euro 7.6897
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

Vahşi Cinayeti İşledi Denizli’ye Geldi

Mehmet BARUNDUK - 12 Eylül 2019 - 15:28
facebook google
VAHŞİ CİNAYETİ İŞLEDİ DENİZLİ’YE GELDİ
VAHŞİ CİNAYETİ İŞLEDİ DENİZLİ’YE GELDİ - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

VAHŞİ CİNAYETİ İŞLEDİ DENİZLİ’YE GELDİ

Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde yaşanan vahşetin faili Denizli’de bulundu. Evinde bıçakla öldürün kadının katili oğlu çıktı. Denizli’de eğitim gören Berke K.’nin, otobüsle Bursa’ya giderek annesini öldürdüğü ve daha sonra tekrar Denizli’ye döndüğü ortaya çıktı. Gemlik İlçesi Kumlu mahallesinde eşinden boşanan ve yalnız yaşayan 48 yaşındaki Tülin Beygirci, 50 bıçak darbesiyle öldürüldü. Tülin Beygirci, çalıştığı fabrikaya gitmeyince mesai arkadaşları etti ve fabrikadan bir kişiyi evine gönderdi. Eve gelen kişi zili çalmasına rağmen kapıyı açan olmayınca durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, kapıyı kırarak içeriye girdi. Eve giren polisler, Tülin Beygirci'nin kanlar içinde yerde yattığını gördü. Yapılan kontrolde, Beygirci'nin hayatını kaybettiği belirlendi. Cansız bedeninin üzerinde 50 bıçak darbesi bulunan Tülin Beygirci’nin cesedi adli tıp morguna gönderilirken polis cinayeti işleyenin peşine düştü.

OKULU BİTİREMEDİ KATİL OLDU

Evin etrafındaki kamera görüntülerini inceleyen polis, son günlerde eve giren çıkan herkesi takibe aldı. Kamera görüntülerinde Denizli’de üniversite okuyan oğlunun da cinayet tarihinde Bursa’ya gittiği ortaya çıktı. Polis, katil zanlısının kaçma ihtimaline karşı, annesinin hayatını kaybettiğini ve cenazeyi teslim alması için Bursa’ya gelmesini istediler. Otobüse binen ve Bursa’ya doğru yola çıkan 24 yaşındaki Berke K., oto santral garajında polisler tarafından gözaltına alınarak emniyette götürüldü.  Üniversite notları kötü olan Berke K.’nın ve okulu uzayan Berke K.’nın annesine eğitim durumu ile ilgili yalan söylediği ve annesinin bunu bilmesinden endişe ederek öldürdüğü ortaya çıktı.

AYNAYA, “MAHALLENİN ONURU VAR” YAZASI YAZDI

Denizli’den, Bursa’ya annesini öldürmek için giden Berke K.’nin vahşide 50 bıçak darbesiyle öldürdüğü annesinin evindeki aynaya, “Mahallenin onuru var” yazısı yazarak cinayeti namus meselesine getirmeye çalıştığı da ortaya çıktı. Emniyette suçunu kabul eden Berke K., ders notları ve okulunun uzaması nedeniyle 50 bıçak darbesiyle annesini öldürdüğünü itiraf etti.Bir Önceki ÇİVRİL’DE YOL TAMİRAT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook