dolar 6.7929
euro 7.3787
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Siyaset

’Vatandaşlarımızın Bana Olan Güveni İle Başaracağım’

Serap ÇAKIR - 2 Haziran 2018 - 20:25
facebook google
'Vatandaşlarımızın Bana Olan Güveni İle Başaracağım'
'Vatandaşlarımızın Bana Olan Güveni İle Başaracağım' - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

Uz baba ocağında

Milliyetçi Hareket Partisinin Genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Denizli’yi karış karış gezmeye devam ediyor.

MHP Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında Sarayköy İlçesine ziyaret gerçekleştirdi. Doğup büyüdüğü Sarayköy İlçesi’nde büyük bir coşkuyla karşılanan Uz, “Vatandaşlarımızın bana olan güveni ile başaracağım” dedi.

Sarayköy’deki vatandaşların öz evladımız diyerek büyük bir ilgiyle yaklaştığı genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Baba Ocağında olmanın kendisine büyük mutluluk verdiğini belirterek, “Doğduğum büyüdüğüm yer olan Sarayköy dâhil 19 İlçenin destek ve duaları ile bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yoldan alnımızın akıyla çıkarak Denizli’nin meclisteki sesi olacağım” açıklamalarında bulundu.

“Vatandaşlarımızın Bana Olan Güveni İle Başaracağım”

Sarayköy’deki kendilerine ilgi ve alakalarından memnun olan Uz, “Sarayköy’üm artık içlerinden birisinin vekil olmasını istiyor. Bu konuda bana güvenleri tam. Ekmeğini yediğim, yıllarımı geçirdiğim Sarayköy’ümün güvenini boşa çıkarmayacağım. Çok çalışacağım, hep çalışacağım ve vatandaşlarımızın bana olan güveni ile başaracağım” dedi.Bir Önceki ÇINAR’DA PATLAMA Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook