20 Ekim 2020 Salı
Gündem

DENİZLİ’NİN İSMİNİN KARIŞTIĞI EŞ DEĞİŞTİRME FUHUŞUNDA YENİ REZİLLİKLER

Denizli’nin İsminin Karıştığı Eş Değiştirme Fuhuşunda Rezalettin Yeni Boyutları Ortaya Çıktı

Mehmet BARUNDUK
10 Ekim 2020 - 13:07
haber resim

Denizli’nin isminin karıştığı swinger (eş değiştirme) fuhuşu deşildikçe mide kaldırmayan yeni rezillikler ortaya çıkıyor. Eş değiştirme fuhuşunun masraflarını karşılamak için bazı çiftlerin eşlerine fuhuş yaptıkları ortaya çıkarken 35 çift, 3 kadın ve 1 transın yer aldığı rezalet kurcalandıkça yeni boyutları ortaya çıkıyor. Gözaltına alınalar arasında 28 tanesinin serbest bırakıldığı 4’ü kadın 41 kişinin ise adliyeye sevk edildiği swinger (eş değitirme) fuhuşuna katılanların şehir şehir gezerek iğrençliği gerçekleştirdikleri ortaya çıktı. Swinger partilerine katılan ve ekonomik durumu iyi olan kişilere masrafların çoğunun yüklendiği ve rezalet partilerinin bitiminden sonra bu kişiler için, “Kaz yolundu” ifadelerinin kullanıldığı öğrenildi.

YENİ KATILANLAR ÇIPLAK FOTOĞRAF GÖNDERİYOR

Swinger partilerine katılmak isteyen yeni çiftlerin önce çıplak fotoğraf gönderdikleri ve organizasyonu yapan kişiler tarafından beğenildikten sonra çağrıldığı ortaya çıktı. Bazı kadınların organizasyona katılmak için estetik operasyon yaptıkları da belirtilirken parti masraflarını karşılamayan kişilerin eşlerine 2 bin lira karşılığında fuhuş yaptırdıkları ortaya çıktı. Adana merkezli, Denizli, Mersin, Şanlıurfa, Antalya, Hatay, Afyon, Konya, Malatya, Adıyaman, Kahramanmaraş, Burdur Edirne, Şırnak, Kars, Edirne illerinden sapkın kişilerin yer aldığı eş değiştirme partilerinde uyuşturucu ve benzeri maddelerin su gibi tüketildiği ortaya çıktı. Kendini diş hekimi olarak tanıtan bir su tesisatçısının partilere katılan erkekleri kandırarak para karşılığı eşleriyle birlikte olduğu ardından kaçtığı ortaya çıktı.

PAVYON ORTAMI OLUŞTURULUYOR

Swinger (eş değiştirme) çarpık fuhuşu organize eden kişilerin ev ortamını oluştururken ışıkları sündürdükleri ve disko topları ile pavyon ortamı oluşturdukları ortaya çıktı. Partiye katılan bazı kişilerin yakınlarını ve komşularını da bu tür organizasyonlara dahil ettiği öğrenildi. Hata aynı binada alt ve üst katta oturan iki komşunun evinde aynı anda parti düzenlendiği ortaya çıkarken bazı çiftlerin fantezi amaçlı katıldıkları bu partilere ekonomik durumları yeterli gelmeyince fuhuşa sürüklendikleri belirtildi.

DENİZLİ’NİN İSMİNİN KARIŞTIĞI EŞ DEĞİŞTİRME FUHUŞUNDA YENİ REZİLLİKLER
En İlgi Çeken Haberler