21 Ocak 2022 Cuma
Gündem

GAZİ MECLİSİMİZ GEREĞİNİ YAPACAKTIR

Gazi Meclisimiz Gereğini Yapacaktır

Mehmet BARUNDUK
15 Ocak 2022 - 12:11
haber resim

Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör’den  Adıyaman'da 4 yıl önce gerçekleştirilen operasyonda etkisiz hale getirilen  Terörist Volkan Bora'nın cep telefonundan, sarmaş dolaş fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’e tepki geldi.

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, bugüne kadar binlerce askerimizi şehit eden, kürt kardeşlerimizi tehdit ve şantajla Türkiye Cumhuriyetine karşı kışkırtan bu pkk li terörist uzantılarının biran an öce Gazi meclisimizden uzaklaştırılmaları gerekmektedir.” ifadelerini kullandı.

TBMM çatısı altına giren her milletvekilinin sadece Türkiye’nin çıkarlarını düşünmesi ve ona göre hareket etmesi gerektiğini de kaydeden Ak Parti İl Başkanı Güngör; “Meclisten beslenip, teröristlerin kamplarında top oynayanların, onlarla cilveleşenlerin Gazi Meclisimizde asla yeri yoktur. Bu düşüncede olanların  ve bu davranışlarda bulunanların biran önce Gazi Meclisimiz tarafından vekillikleri düşürülmeli, gereken ceza verilmelidir. Milletimiz bu terör örgütünün uzantısı partiyle ittifak kuranların cezasını da sandıkta verecektir” diye konuştu.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler