3 Ağustos 2021 Salı
Gündem

ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI

Denizli’de Kaza Yaya Geçitinden Geçen Çocuğa Araç Çarptı!

Mehmet BARUNDUK
22 Temmuz 2021 - 08:03
haber resim

Denizli'nin Sarayköy İlçesi'nde alt geçidin yanında bulunan yaya geçitinde kaza meydana geldi. Yaya yolundan geçmekte olan bisikletli çocuğa araç çarptı. Çocuğa çarpan araç ardından bir başka araç ile çarpışarak refüje çıktı

Olay Denizli'nin Sarayköy İlçesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre alt geçitin yanında bulunan yaya geçitinden bisikletli ismi henüz belirlenemeyen bir çocuk karşıya geçmek istedi. Arkadaşının şimdi geçme araçlar geliyor lafına aldırış etmeyen bisikletli çocuk karşıaya geçtiği sırada beyaz renkli araç çocuğa çarpmamak için sağa kırdı. Arkadan gelen hızla gelen araç bisikletli çocuğa çarptı ve ardından birbaşka araç ile çarpıştı. Refüjde bulunan tekl örgülere çarpan araçlarda büyük hasar meydana geldi Arabanın çarptığı bisikletli çocuk ise hava savrularak önce belinin üstüne sonra ise kafasının üstüne düşüp ağır yaralandı. Olayın şokunu atlatan çevredeki vatandaşlar ağır yaralanan çocuğun yardımına koşarken sağlık ekiplerine haber verdi.

Kısa süre içerisinde olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan çocuk ağır yaralı olarak Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bölgeye sevk edilen trafik polisleri tarafından trafiğe kapanan yoldaki sıkışıklığı azaltmak isteyen ekipler araçları tali yola yönlendirdi. Ekipler tarafından olay yerinde yapılan incelemelerin ardından soruşturma başlatıldı. Kaza yapan araçları kaldırma çalışmaları sürüyor.

Abone Ol
ORTALIK  BİR ANDA KARIŞTI
En İlgi Çeken Haberler