17 Ağustos 2022 Çarşamba
Gündem

TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Güngör, “2023’Te Birlikte Başaracağız”

Mehmet BARUNDUK
21 Şubat 2022 - 16:27
haber resim

Güngör, “2023’te birlikte başaracağız”

Hafta sonu Denizli’ye gelen ve ilimizdeki  işletmeleri ziyaret edip  toplantılar yapan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Ak Parti il başkanlığını ziyaret ederek, il başkanı Yücel Güngör’den teşkilatın çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’yi il binasında Ak Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve partililer karşıladı. Milletvekili Nilgün Ök ise, karantinada olması nedeniyle programa katılamadı.

Ziyarette, Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör Bakan Pakdemirli’ye kısa bir sunum yaparak, partisinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Geçtiğimiz yıl ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de yaşanan orman yangınları ile ilgili Bakan’a bilgiler veren Yücel Güngör; “2021 yılı yaz aylarında yaşadığımız yangın felaketi sırasında Tarım ve orman Bakanlığı personelinin yanında, kamu kurum kuruluş çalışanları ile vatandaşlarımızın üstün gayretleri ile ülkemiz ve ilimizde  büyük bir dayanışma örneği sergilenmiştir.

Devletimizin ve sizin de üstün gayretleriniz ile ormanlarımız kısa söndürülmüş, yangından zarar gören vatandaşlarımızın yaraları sarılmaya çalışılmıştır.

Denizli teşkilatı olarak hem  yanan ormanlarımızı, hem de fitne ateşini söndürme çalışmalarında bizzat yer aldık. Ak Parti Denizli teşkilatı olarak birlik, beraberlik ve kardeşlikle çok şükür önemli başarılara imza attık.

Allah’ın izni ve Milletimizin desteğiyle 2023 seçimlerinde Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Kadın ve Gençlik Kollarımızla birlikte velhasıl en sade üyeleriyle  birlikte çalışarak, yine başaracağız.

Birlik, beraberlik ve kardeşlikle 2023’te tekrar Recep Tayyip ERDOĞAN Cumhurbaşkanımız olacaktır. Buna inancımız da, azmimiz de tamdır” diye konuştu.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli  ise konuşmasında “Hamdolsun başımızda liderimiz Recep Tayyip Erdoğan var. Siyaset sevdiğin insanla yapılır, herkesle yapılmaz.

Bunlara '5 benzemez' diyorduk, şimdi 6 benzemez oldular. Bir araya geldiler. Ben size şunu söylüyorum. 6'ınız da, 66'nız da topunuz da bir araya gelseniz, sizi sandığa gömeceğiz. 5 çayında buluşup dedikodu yapıyorsunuz. Bu ferasetli millet sizi de tarihe gömmesini mutlaka bilecektir." diyerek, muhalefete yüklendi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler