25 Ekim 2020 Pazar
Gündem

DENİZLİ’DE BÜYÜK ACI!

Denizli’de Büyük Acı!

Mehmet BARUNDUK
11 Eylül 2020 - 18:42
haber resim

Denizli’de uzun süredir lösemi ile mücadele eden 15 yaşındaki Furkan Eren Özgen, hayatını kaybetti. Sıkı bir Denizlispor taraftarı olan Özgen, tedavi gördüğü Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Özgen’in ölümü ailesini ve yakınlarını yasa boğdu.

Edinilen bilgiye göre Denizli’de uzun süredir lösemi yani kan kanseri tedavisi gören Furkan Eren Özgen, yaşam mücadelesini kaybetti. Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan 15 yaşındaki çocuğun ölümü ailesini ve yakınlarını yasa boğdu. 

İTFAİYE ERİ OLMUŞTU

Küçük yaşlardan bu yana lösemi ile mücadele eden Özgen, 2016’da Büyükşehir Belediye İtfaiyesinin Bahçelievler Şefliğinde bir günlüğüne de olsa itfaiye eri olmuştu. Çocukluk hayalini gerçeğe dönüştüren Özgen, platforma su sıkıp hayalini gerçekleştirmenin keyfini yaşarken, ekipler küçük itfaiye erine katılım belgesini de almıştı.

EVDEN EĞİTİM GÖRÜYORDU

15 yaşındaki Özgen, lösemi hastalığı nedeniyle evden eğitim görüyordu. Ressam İbrahim Çallı Ortaokulu öğrencisi olan Özgen’in başarılı bir öğrenci olduğu öğrenildi.

En İlgi Çeken Haberler