dolar 6.8751
euro 7.8072
haber, En son haber, haber sitesi, son dakika güncel haberler
Gündem

El Emeği Göz Nuru Ürünler Bayramyeri Meydanı’nı Süsledi

Habibe YOLCULAR - 11 Kasım 2019 - 16:46
facebook google
EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER BAYRAMYERİ MEYDANI’NI SÜSLEDİ
 EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER BAYRAMYERİ MEYDANI’NI SÜSLEDİ - OBJEKTİF DENİZLİ HABER

El emeği göz nuru ürünler Bayramyeri Meydanı’nı süsledi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi bünyesinde hizmet veren El Emeği Pazarına üye olan kadınlar; Bayramyeri Meydanı’nda açtıkları stantlarda el emeği göz nuru ürünlerinin satışını yaparak, aile bütçelerine katkı sağlıyor.  

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından, aile bütçelerine katkı sağlamak ve boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen kadınlara yönelik açılan El Emeği Pazarı, her geçen gün büyümesini sürdürüyor. Üye sayısı her geçen gün artan El Emeği Pazarı’nda kadınlar; el işi örgüleri, çocuk elbiseleri, takı, süs eşyaları, iğne oyası, dantel ve çeşitli çeyizlik ürünlerinin satışını yaparak aile bütçelerine katkı sağlıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve Kent Konseyi yönetim kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi çatısı altında kurulan El Emeği Pazarı’nın Bayramyeri Meydanı’nda açtığı stantları ziyaret etti.  El emeği ürünlerini satarak aile ekonomisine katkı sağlamak amacıyla kurulan El Emeği Pazarı’ndaki kadınların yaptığı ürünleri tek tek inceleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve Kent Konseyi yönetim kurulu üyeleri sohbet etmenin yanı sıra alışveriş yaparak kadınlara destek verdi.

El emeği göz nuru eserler sergileniyor

El emeği göz nuru ürünlerin Bayramyeri Meydanı’nı süslediğini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi olarak sosyal projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini söyledi. Değirmenci, “Kent Konseyi çatısı altında El Emeği Pazarı ile kadınlarımıza tanıdığımız bir avantaj var. El Emeği Pazarına kayıt olan gönüllülerimiz kendi yaptıkları çeyizlik, örgü işleri, iğne oyaları, bebek kıyafetleri, takı çeşitleri, örgü oyuncakları açılan stantlarda sergiliyor. El Emeği Pazarı gönüllülerinin ürettiği ürünler Pelitlibağ Pazaryeri’nin yanı sıra özel günlerde Bayramyeri Meydanı’nda da açılan stantlarda sergileniyor. Bu sergiler ile kadınlarımız el emeklerinin sunumlarını yaparken, vatandaşlarımız da ihtiyaçlarını karşılamış oluyor. İstiyoruz ki, hanım kardeşlerimiz hem üretime devam etsin hem de ev ekonomilerine katkı sağlasınlar. Önümüzdeki dönemde de kadınlarımız için proje ve desteklerimiz artarak devam edecek” dedi.Bir Önceki BÜYÜKŞEHİR’DEN 10 KASIM KONSERİ Haberimiz için Tıklayınız
paylaş
  • facebook
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Belediye Başkanı
Osman ZOLAN
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı
Genel Sekreter
Mustafa ÜNAL
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter
Genel Sekreter Yardımcıları
Mustafa Gökoğlan
Aytaç Turgut
Ali Aydın
İrtibatlar
ACIPAYAM
0541­612 33 38
BULDAN
0541­672 70 16
BOZKURT-ÇARDAK
0549­541 23 26
BAKLAN-ÇİVRİL
0533­733 25 73
BEKİLLİ-ÇAL
0549­ 747 33 58
SARAYKÖY-BABADAĞ
0533­667 39 41
TAVAS
0549­541 23 30
KALE-BEYAĞAÇ
0541­612 33 44
SERİNHİSAR
0541­672 70 64